Gerçek Bitlis Tütünü Satış Web Mağazası
+90 542 358 14 25
Hakiki Bitlis Tütünü

Hakkımızda

Hakiki Bitlis Tütünü firması olarak Bitlis Merkez, İlçe, Köy ve Mezralarında yetiştirilen tütünleri Türkiye’nin her tarafına en iyi kaliteyle ve en uygun fiyatla ulaştırmayı hedefliyoruz.

Bu internet sitesi yardımıyla bize ulaşıp dilediğiniz sertlikte ve miktarda tütün siparişi verebilirsiniz. Tütünlerin yetiştirilme özelliklerine göre fiyatları değişken olduğundan sitemizde toptan tütün fiyatlarımızı belirtmedik. Dilerseniz sipariş hattı numaralarımızdan bize ulaşabilir, dilerseniz whatsapp üzerinden mesaj gönderebilir ya da bizlere mail atıp numaranızı bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Siparişleriniz size özel olarak hazırlanıp, MNG Kargo güvencesiyle dilediğiniz adrese teslim edilecektir. Türkiye’nin her bir yanına siparişte bulunabilirsiniz. Hakiki Bitlis Tütünü firmasının güvencesiyle ürünlerimiz dilerseniz ‘özel ambalaj’ sayesinde paketlenir ve 1 yıl boyunca taze kalması sağlanır.

Image

"Herkesin zevki ve ağız tadı farklıdır. Hakiki Orijinal Bitlis'in Tüm Tütün Çeşitlerini Adresinize Gönderiyoruz; Altın Sarısı, Bölükyazı, Kultik, Arzvıng, Mutki, Herves"

Image
Image